SnowUp 400 uchwyt narciarski

Dodaj recenzję:
 • 1676
 • Producent: TAURUS
 • Kod producenta: 5906764218048
 • Dostępność: Tak
  Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • szt.
 • 289,00 zł
SnowUp 400 uchwyt narciarski

Uchwyt narciarski Taurus SnowUp 400

Uchwyt narciarski Taurus SnowUp 400 to jedno z najlepszych rozwiązań w kategorii cena/jakość. W tym produkcie znajdziemy wszystkie zalety, z których słynie polski producent. Wysoka jakość idzie w parze z funkcjonalnością i niską ceną!

 

Przewieź do 4 par nart!

SnowUp 400 to jedna z wersji ekskluzywnych uchwytów na narty od Taurus. Oznaczenie 400 oznacza, że ma on 57,5 cm długości, 11 cm wysokości, a jego szerokość robocza to 40 cm. Takie rozmiary gwarantują, że bez problemu przewieziemy do czterech par nart zjazdowych, trzech par nart carvingowych lub dwie deski snowboardowe.

 

Aluminium, czyli lekkość i odporność na warunki zewnętrzne

Proponowany uchwyt wykonano z aluminium. Jest to idealne rozwiązanie przy zimowych eskapadach. Aluminium bowiem pozostaje odporne na korozję. Wilgoć pochodząca z warunków zewnętrznych tj. opady śniegu, deszczu czy topiącego się lodu nie wpływa negatywnie na żywotność, czy funkcjonalność uchwytu. Przy tym, wykorzystanie tego metalu sprawia, że SnowUp jest lekki i wytrzymały zarazem.

 

Szybki montaż i duże bezpieczeństwo

Użytkownicy tego modelu mogą liczyć na szybki, łatwy montaż, który nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Sprzęt będzie kompatybilny zarówno z belkami stalowymi o przekroju prostokątnym, jak i aluminiowymi, wyposażonym w t-profil. W skład zestawu wchodzą specjalne adaptery oraz zintegrowane narzędzia, dzięki czemu całość mocuje się szybko i bezproblemowo. Do tego nie zapominamy o zamkach na kluczyk. Takie rozwiązanie stanowi skuteczną ochronę przeciwkradzieżową, a przy tym stabilizuje sprzęt podczas transportu.

 

Niezwykle uniwersalny

SnowUp 400 charakteryzuje się uniwersalnością. System dysponuje dwustopniową siłą docisku umożliwiającą przewożenie nawet grubszych modeli nart czy desek snowboardowych. Dodatkowym ułatwieniem zastosowanie podwyższonych podkładek dystansujących. Uchwyt posiada duży, wygodny przycisk, który pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie, nawet w rękawicach. W kiepskich warunkach atmosferycznych takie rozwiązanie jest nieocenione!To
 seria luksusowych, aluminiowych, uniwersalnych bagażników do przewozu nart i snowboardów. Składają się na nią trzy modele:
 •  „300” pozwala na przewóz 2-3 par nart lub 2 snowboardów.

 •  „400” pozwala na przewóz 3-4 par nart lub 2 snowboardów.

 •  „600” pozwala na przewóz 4-5 par nart lub 4 snowboardów.

Nie ustępują jakością i wyglądem najlepszym z występujących obecnie na rynku, za to skutecznie konkurują z nimi ceną.


Dane techniczne:

 • możliwość stosowania do belek prostokątnych o szerokości max 32 mm
 • możliowśc stosowania do belek z rowkiem teowym (T) o wymiarach min.20x5 mm
 • możliwość montażu w obu przypadkach na jednym z 4-ech poziomów ponad belką bazową (w zależności od wysokości wiązań przewożonych nart)

 • szerokość użytkowa 400mm, całkowita 575 mm


 

SnowUp 400

Maks.ilość nart/ snowboardów  4/2
Szerokość użytkowa (cm) 40
Duży przycisk T
Szerokie wkładki gumowe T
Miejsce na szerokie wiązania T
Zamknięcie nart w uchwycie T
Pasuje do belek wingbar
T
Pasuje do belek prostokątnych T
Certyfikat TUV -
Gwarancja 1 rok
Szerokość użytkowa (cm)
40
Szerokość całkowita ( cm )
58