Łańcuchy śniegowe Konig Reflex Cross

05-12-2023

Łańcuchy śniegowe Konig Reflex Cross

Łańcuchy śniegowe Konig Reflex Cross - nowość

 

Marka Konig regularnie poszerza swoją ofertę łańcuchów śniegowych, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym kierowcom. Obecnie jedną z najnowszych propozycji są modele z serii Reflex Cross, które zostały opracowane z myślą o naprawdę znakomitej przyczepności na śliskiej nawierzchni. Poznaj bliżej ich najważniejsze zalety!

 

Intuicyjne zakładania łańcuchów śniegowych

 

Firma Konig od lat proponuje kierowcom łańcuchy, których kluczowym atutem jest możliwość ich szybkiego przymocowania do kół. W przypadku produktów z serii Reflex Cross również mamy do czynienia z systemem pozwalającym na naprawdę błyskawiczne założenie na oponach. Na szczególną uwagę zasługują specjalne boczne pałąki, które skutecznie zapobiegają splątywaniu się. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że poszczególne ogniwa się zaplączą, co mogłoby znacznie utrudnić równomierne nałożenie łańcucha. Warto dodać, że pałąki ułatwiają także codzienne przechowywanie Konig Reflex Cross. Na błyskawiczny montaż wpływa również niezawodny system napinania. Dzięki niemu łańcuchy automatycznie dopasowują się do opony, osiągając optymalny poziom naprężenia. W praktyce, do prawidłowego nałożenia łańcuchów wystarczy jedno zatrzymanie pojazdu - układ samonapinający momentalnie zapewnia optymalne przytwierdzenie do koła.

 

Wyjątkowa przyczepność na śliskiej nawierzchni

 

Wysokiej jakości łańcuchy śniegowe Konig Reflex Cross są doskonałym wyborem dla kierowców, którym zależy na naprawdę znakomitej przyczepności na trudnych trasach. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w głębszym śniegu, jak i na oblodzonej nawierzchni. Co wpływa na ich wyjątkową skuteczność w poruszaniu się po tak problematycznych powierzchniach? Główną rolę odgrywają w tym zakresie specjalne wiązania, które można dostrzec na bieżniku. To dzięki nim opona płynnie porusza się nawet na skutej lodem drodze. Warto podkreślić, że wbrew pozorom wiązania nie są grube, ale jednocześnie zachowują bardzo dobrą wytrzymałość w ekstremalnych warunkach. Na czole bieżnika można znaleźć dodatkowe wzmocnienia, które jeszcze bardziej poprawiają przyczepność podczas jazdy po śliskiej nawierzchni.

 

Dlaczego warto wybrać łańcuchy śniegowe Konig Reflex Cross?

 

Gwarancja wyjątkowej przyczepności i łatwy montaż to nie jedyne zalety łańcuchów śniegowych Konig Reflex Cross. Warto zwrócić uwagę także na ich mocną konstrukcję. Producent wykonał je ze specjalnie skomponowanej mieszanki na bazie stali manganowo-niklowej. Dzięki temu cechują się wysoką odpornością na zużycie i na długo zachowują swoje właściwości. Ich niewątpliwym atutem jest także zastosowanie przez producenta pałąków bocznych pokrytych specjalnym tworzywem, które skutecznie chroni felgi przed przypadkowym uszkodzeniem.

 

Zamów łańcuchy śniegowe w Boxcars !

 

Jeśli szukasz naprawdę mocnych i skutecznych łańcuchów śniegowych, zachęcamy do wyboru produktów Konig Reflex Cross, które są jedną z wielu nowości przygotowanych dla naszych klientów. Przekonaj się, dlaczego zaufało im tak wielu kierowców i odkryj ich najważniejsze zalety.

 

 

Polecane produkty